Як підготуватися до аварійних відключень світла після ударів рф

І які прилади споживають найбільше енергії

Після масштабних ракетних ударів окупантів у різних регіонах України можуть спостерігатися перебої зі світлом. Ворог спеціально б'є по ТЕС і ТЕЦ, відрізаючи людей від електроенергії.

Внаслідок обстрілів російськими терористами об'єктів критичної інфраструктури в окремих областях вводяться графіки аварійного відключення електропостачання.

Розповідаємо, як підготуватися до аварійних відключень світла.

Що споживає найбільше енергії?

Пам'ятайте, що зараз потрібно мінімізувати навантаження на електромережі. Особливо у час пікових навантажень - з 17:00 до 22:00.

На цей період намагайтеся не користуватись такими приладами:

  • електрообігрівач
  • бойлер
  • кухонна електроплита
  • мікрохвильова піч
  • пральна машина
  • електрична духова шафа
  • електрочайник (кавоварка)
  • праска
  • посудомийна машина
  • кондиціонер
  • зарядні пристрої
  • пилосос
  • комп'ютер
  • телевізор

Що у вас має бути вдома

Щоб підготуватися до можливих аварійних відключень, рекомендується підготувати ліхтарики із запасними батареями для кожного члена сім'ї.

Коли електрика зникла, слід тримати холодильник і морозилку закритими.

Від'єднайте всі електроприлади від розеток.

При використанні пристроїв для обігріву або генераторів потрібно контролювати їх стан, електрогенератор при цьому можна використовувати тільки поза приміщенням.

У критичній ситуації йдіть туди, де є електроенергія, не намагайтеся самостійно відновити її подачу.

За тривалої відсутності світла вживати краще тільки продукти, які не потребують охолодження. А ліки, що зіпсувалися, краще викинути.

До слова, у Києві відсьогодні вводять погодинні відключення електроенергії. Повідомляється, що світло відключатимуть на час не більше 4 година день.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень