Як пахне справжня принцеса: аромати, які обирає Кейт Міддлтон 

Принцеса Уельська - порушниця правил дому Віндзорів

У сім'ї Віндзор на весіллях традиційно використовують британські аромати.  Єлизавета II з юності користувалася продукцією будинку Floris. Першою порушила правила Діана Спенсер, яка на своєму весіллі з принцом Чарльзом у 1981 році обрала французькі парфуми Quelques Fleurs від Houbigant.

Кейт Міддлтон доповнила свій весільний образ ароматом менш відомого нішевого бренду Illuminum. Аромат White Gardenia Petals символізує ніжний образ нареченої. Парфуми поєднують ноти гарденії, конвалії, лілії, жасмину та іланг-ілангу і нагадують весільний букет. Він повітряний та чистий з легким кремовим звучанням.

Jo Malone, Orange Blossom

Кейт з великою повагою ставиться до лондонського бренду Jo Malone, відомого своїми моноароматичними композиціями.

На особисте прохання Кейт у день її весілля з Вільямом Jo Malone розставила по всьому Вестмінстерському абатству парфумовані свічки з ароматами Orange Blossom, Grapefruit and Lime, Basil and Manda. Свіжий цитрусовий аромат наповнював зал в такий урочистий  момент.

Christian Dior, Dune

У студентські роки майбутня принцеса віддавала перевагу яскравішим ароматам, таким як Christian Dior Dune. Ця тепла бархатиста композиція поєднує солодку троянду, благородний сандал, альдегіди та димні смоли – елегантний аромат зі шлейфом та стійкістю.

LK Bennett, Signature

2018 року Кейт поповнила свій парфумерний гардероб новим ароматом від улюбленого бренду одягу L.K. Bennett.  Signature — перший парфум бренду. Цитрусово-квіткова композиція з нотами ревеню, троянди, іланг-ілангу та жасмину.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень