Як не купити втоплене авто з Європи?

Такі авто вже з’являються в Україні

В середині липня одразу кілька європейських країн накрила серія повеней. Найбільше постраждала Німеччина, де повінь визнали наймасштабнішою за останні 100 років.

Вода підтоплювала усе на своєму шляху - будинки, автомобілі. Останні - списані страховиками, потраплять на ринки ближніх країн.

Що не так із підтопленим авто

У підтоплених машинах страждає електроніка. Це системи ABS (антиблокувальна), ESP (контроль стійкості), подушки безпеки. Сучасні автомобілі мають багато датчиків і реле. В будь-який момент волога може призвести до чисельних замикань.  

Водяні пошкодження дуже підступні – бо їх не видно неозброєним оком.

На що звертати увагу:

✔ автомобіль не був в ДТП, але в ньому замінені фари. Навіть після просушування на внутрішній стороні фар підтопленого автомобіля збирається конденсат.

✔ в салоні є будь-який сторонній запах, в тому числі й запах ароматизаторів, мийних засобів чи парфумів. Дуже часто запах мулу і цвілі намагаються приховати щедрою порцією парфумів.

✔ на внутрішніх металевих елементах, які завод-виробник не захищає від корозії, з’являється іржа.

✔ окислені або зачищені електроконтакти, перепакована електропроводка. Сучасні авто нашпиговані електронікою. Тому контакти є найбільш вразливим місцем у підтопленому авто.

✔ є сліди відкручування дверей, сидінь без явної причини. Щоб краще висушити і відчистити сидіння або замінити обшивку, часто доводиться зняти його з машини. Те ж саме стосується і дверей.

✔ є проблеми з електронікою (не працюють склопідіймачі, фари тощо).

✔ надто тверде покриття шкіряного салону. Шкіряний салон після тривалого контакту з водою і сушки стає твердим і неприємним на дотик.

За матеріалами видання Економічна правда

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень