Як і де купити качку Lalafanfan у 10 разів дешевше

Наразі ця іграшка на піку популярності

Щороку для малечі з’являються якісь нові іграшки, які моментально стають популярними. Наприклад, спінери, ляльки L.O.L., дзиґи Beyblade, pop it та інші. Тоді усі діти хочуть їх мати, але ціни на такі новинки зовсім не радують батьків.

Нещодавно іграшкою №1 стала симпатична качка в окулярах Lalafanfan. Оригінальна іграшка коштує від тисячі гривень і вище.

Як придбати качечку Lalafanfan дешевше

Популярну забавку можна замовити з Китаю з відомого сайт AliExpress. Для цього зручніше завантажити додаток на телефон та обираємо товар. Варто уважно читати опис іграшки, бо часом продають лише аксесуари до качки. Також потрібно врахувати вартість доставки в Україну. Цю качку з Китаю можна замовити за менш як 6 доларів, якщо є подарунковий сертифікат. Або за майже 11 доларів без сертифіката.

Час доставки

Варто врахувати, що іграшку ваша дитина не отримає наступного дня. Іноді доставка товару з Китаю може бути лише через місяць. Однак такі очікування того варті, адже можна отримати популярну іграшку у 10 разів дешевше.

Джерело: 04141

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень