Як футболісти збірної України «відривались» після перемоги (ФОТО/ВІДЕО)

Емоції «зашкалювали» ще на полі

Збірна України з футболу уперше в історії пройшла в 1/4 фіналу чемпіонату Європи! Сталося це після перемоги над збірною Швеції з рахунком 2:1. Фото публікує suspilne.media.

Радість команди після забитого Довбиком гола у ворота Швеції

Переможний гол українці забили на 120+1 хвилині матчу, коли до серії пенальті залишалося трохи понад дві хвилини. Його автором став 24-річний форвард «Дніпра-1» Артем Довбик, для якого цей м'яч став першим у футболці збірної України.

Гравці збірної України одразу після забитого голу не стримували емоцій - Довбик за святкування без футболки отримав жовту картку.

Артем Довбик, Євген Макаренко та Олександр Караваєв святкують переможний гол.

Особливо яскраво святкував вихід у чвертьфінал форвард збірної України – Роман Яремчук

Але ще більше радості та емоції було безпосередньо після фінального свистка.

Олександр Зінченко радіє на фоні гравця збірної Швеції: Зінченко закінчував матч капітаном, у нього гол та результативна передача.

Гравці провели переможну «перекличку» з фанатським сектором на стадіоні.

Руслан Маліновський, Роман Яремчук та Олександр Зінченко - їх радість.