Ядерний удар по Україні з території білорусі: блеф чи реальна загроза?

Можливе місце нанесення ударів — захід України

Російський диктатор путін заявив, що білорусь, на території якої росія розташувала свою ядерну зброю, приєднується до росії на другому етапі ядерних навчань. 

Минулі великі російсько-білоруські навчання на початку 2022 року призвели до широкомасштабного російського вторгнення в Україну, зокрема, з території білорусі.

Не виключено, що під час цих спільних ядерних «навчань» по території України можуть бути завдані удари тактичними ядерними ракетами. Можливе місце нанесення ударів — захід України з метою зупинити постачання озброєнь українській армії в рамках американської та європейської допомоги,  повідомляє Наталія Радіна, головна редакторка сайту Charter97.org.

«Я б поставилася до такої загрози найсерйознішим чином, — заявляє Наталія Радіна. — Недооцінка загроз у минулому, спроба вважати російсько-білоруські мілітаристські заходи блефом, уже призвела до катастрофічних наслідків. Можна сперечатися з експертами, наскільки такий крок доцільний і ефективний з військового погляду, але те, що два божевільних підстаркуваті диктатори у війні проти України готові йти на будь-які, навіть найбожевільніші, кроки — очевидно".

Загроза нанесення ядерних ударів з території білорусі істотно підвищує ймовірність нанесення ударів у відповідь по військових об'єктах. Радіна нагадала, на території білорусі дислокуються та активно використовуються у війні проти України дві російські військові бази — вузол зв'язку ВМФ рф у Вілейці та радіолокаційна станція між Барановичами та Ганцевичами.

Джерело

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Алексєєва Вікторія

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень