ON-LINE

«Я ще не все розповіла»: Поклонська каже, що її розсмішила перелякана реакція Гордона (ФОТО)

п'ятниця, 22 травня 2020
Та його слова про Гаагу

Як відомо, Дмитро Гордон провів низку резонансних інтерв’ю, які, проте, викликали неоднозначну оцінку та навіть обурення у частини суспільства.

Гордон притьма заявив, що інтерв'ю з Ігорем Гіркіним (Стрєлковим) та Наталією Поклонською він робив… у співпраці з СБУ.

Мовляв, слова з цих інтерв'ю будуть потрібні для доказу зради та злочинів проти України.

Журналіст додав, що відеодокази вже знаходяться в Гаазі й свідчення Поклонської та Гіркіна стануть основними в справі про анексію Криму і розв'язанні військових дій на Донбасі.

«Інтерв'ю з Наталею Поклонською та з Ігорем Гіркіним були зроблені мною в співдружності з українськими спецслужбами. Ці інтерв'ю ніколи до цього не робив ніхто і ніколи ніхто в Україні не опитував ні Поклонську, ні Гіркіна щодо зради та злочинів, які були скоєні за участю цих людей на території України.


Флешки з матеріалами цих інтерв'ю знаходяться в Гаазі, ці свідчення Поклонської та Гіркіна стануть одним з основних свідчень на процесі у справі про анексію Криму і розв'язуванні кривавої бійні на Донбасі», - сказав Дмитро Гордон.

Наталя Поклонська відреагувала на слова українського журналіста зі сміхом. Вважається, що вона «впала в істерику через слова про Гаагу»:

«Реакція Дмитра Гордона на наше інтерв'ю на диво смішна. Я думала, він серйозний журналіст... Але, виявляється, він лише «спецагент» СБУ.

 

Ким тільки не назвешся, щоб вижити в сьогоднішній Україні. Кажу ж, в Криму спокійніше, приїжджайте. З приводу флешки для Гааги... Не поспішайте – я ще не все розповіла», - написала Поклонська в соцмережах.

Варто відзначити, що в СБУ також відреагували на слова Дмитра Гордона і заявили, що ініціатором інтерв'ю був сам журналіст. Проте вони пообіцяли, що уважно вивчать всі матеріали.

«Служба безпеки України повідомляє, що проведення інтерв'ю з Наталею Поклонською та Ігорем Гіркіним (Стрєлковим) є ініціативою журналіста Дмитра Гордона.


Між тим, вся інформація, озвучена в цих інтерв'ю, вже детально аналізується співробітниками Служби на предмет її використання як додаткових доказів захоплення Російською Федерацією території України та фактичного розв'язання війни на сході нашої держави», - йдеться в повідомленні СБУ.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У Рівному знайшли ID-картку

    У Рівному знайшли ID-картку на ім’я Козелець Дмитро Олександрович   ...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного