Вже у грудні тариф не покриватиме витрат. Коли подорожчає електроенергія в Україні

Теперішній тариф покриває лише послугу транспортування електроенергії

Найближчим часом в Україні зростуть тарифи на електроенергію. Зокрема, рішення про збалансування тарифу для побутових споживачів (для населення) у Кабміні можуть розглянути уже наступного тижня. Власне, це й призведе до здорожчання електроенергії уже у 2021 році.

Нинішній середній тариф для населення покриває лише транспортування енергії, а з грудня 2020 року – не покриватиме навіть його, зазначив виконувач обов'язків міністра енергетики Юрій Бойко.

Побутовий споживач платить виробнику за електричну енергію 1 копійку. По Україні середньозважена вартість транспорту електричної енергії від станції до будівлі – 1,03 гривні, а 1 кіловат за годину електроенергії в середньому коштує споживачам 1,04 гривні, – пояснив Юрій Бойко.

З грудня 2020 року НЕК «Укренерго», який є оператором подачі електроенергії, підніме тариф, внаслідок чого постачання здорожчає на 7 копійок. Це зробить збитковою діяльність навіть при покупці електричної енергії за 1 копійку.

Ціна на електроенергію в Україні не змінювалася з 2017 року і становить 90 коп. за 1 кВт-год при споживанні до 100 кВт-год, а понад це – 1 грн 68 коп. за кВт-год.

Для  промислових споживачів ціни на електрику формуються на підставі ринкових механізмів і коливаються від 2,5 грн до 4 грн за кВт-год.

За матеріалами канал24

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень