Вже не горить! Пожежу на підстанції «Рівне-330» ліквідували (ФОТО/ВІДЕО)

Мешканцям обласного центру та околиць повертають світло

Фото рятувальників
Фото рятувальників

Рівненські рятувальники ліквідували пожежу на підстанції  «Рівне-330», що на вулиці Млинівській.

Жертв та постраждалих внаслідок пожежі немає. Вогонь пошкодив трансформатор, повідомляє пресслужбу ГУ ДСНС Рівненщини.

Фото рятувальників
Фото рятувальників

Нагадаємо, через аварію без світла залишився центр міста, декілька мікрорайонів та прилеглі населені пункти.

Нині енергетики працюють над відновленням електропостачання усім рівнянам та мешканцям району.

Між тим міський голова Рівного Олександр Третяк повідомив, що через  пожежу на електричній підстанції, що на Млинівській, на Рівненській АЕС змушені були знизити потужність 1-го та 3-го блоку.  Зараз 1-й блок працює на 58%, 2-й на 53%, 3-й на 69% та 4-й на 100%.

Внаслідок пожежі без електрики були Гощанський район, Клевань та частина Рівного та село Городище.

Нагадаємо, близько 20 години у Рівному стався вибух на одній із підстанцій, який знеструмив частину обласного центру та деякі населені пункти.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень