Вже не 7 квітня: коли буде Благовіщення за новим календарем

Віряни святкуватимуть в інший день

Після Великодня і Різдва Христового саме Благовіщення Пресвятої Богородиці вважається найбільшим святом. Його назва означає звістку, яку отримала Діва Марія від янгола про непорочне зачаття.

Саме цього дня архангел Гавриїл прибув до Діви Марії, щоб повідомити їй благу вість – скоро вона народить Спасителя всього людства.

Коли Благовіщення Пресвятої Богородиці за новим календарем

Як для католиків, так і для православних християн Благовіщення є дуже великим святом.

Традиційно святкують його перед Великоднем.

Раніше православні віряни святкували Благовіщення Пресвятої Богородиці 7 квітня. Але від 1 вересня 2023 року ПЦУ та УГКЦ перейшли на новоюліанський календар. Тому більшість церковних свят тепер святкуються на 13 днів раніше.

Тож Благовіщення Пресвятої Богородиці 2024 року припадає на 25 березня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень