Визначено найпопулярніші місця для зустрічі Нового Року

Прикметно, що голосували туристи з усього світу

Туристський сервіс Kayak.com опублікував гід Travel Hacker Guide, присвячений зимовому відпочинку, і назвав Дубай в ОАЕ найпопулярнішим місцем світу для зустрічі Нового року. 

При складанні списку автори порівнювали кількість запитів на бронювання авіаквитків у новорічні свята. 

Туристи, у порівнянні з минулим роком, шукали рейси в Дубай на 70 відсотків частіше. Причиною такого стрибка цікавості мандрівників стали доступний переліт, незвичана архітектура і барвисті феєрверки, які традиційно тут влаштовують на Новий рік.

На другому місці - Картахена (Колумбія). Її популярність у порівнянні з минулим Новим роком також зросла (кількість запитів збільшилася на 68 відсотків). Трійку лідерів замикає Барселона (Іспанія). 

У десятку лідерів також увійшли Рейк'явік (Ісландія), Токіо (Японія), Атланта (США), Сантьяго (Чилі), Ріо-де-Жанейро (Бразилія), Чикаго (США) і Ванкувер (Канада).

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень