Високі чоловіки роблять жінок щасливими

Щоправда, цей ефект впливу зросту не триває вічно

Дослідникам з Південної Кореї вдалося відповісти на запитання про те, чи робить дружину щасливішим її високий чоловік. Результати дослідження опублікувало видання The Telegraph.

Вчений дійшов до двох основних висновків. По-перше, жінки, чиї чоловіки значно вищі від них, спочатку відчувають себе щасливішими. По-друге, цей ефект повністю зникає після 18 років спільного життя подружжя.

Зв'язок між різницею у зрості подружжя і щастям дружини зникає протягом спільного життя. У своєму дослідженні корейський вчений проаналізував дані понад 7800 заміжніх жінок з Індонезії.

Такий зв'язок корейський науковець пояснює біологічними причинами (привабливістю високих самців для самок). І хоча наука давно знає, що перевагу жінки надають високим чоловікам, жодного дослідження, чи робить їх такий вибір щасливими, у світі не порводилося. 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень