Сходять разом на каву, щоб перевірити кав'ярню, мер Рівного з головним податківцем міста

Бо власник цього закладу попросила продовжити їй режим роботи

Начальник міського управління торгівлі, громадського харчування і побутового обслуговування Ігор Остапенко на засіданні міськвиконкому розповів:

Це фізична особа підприємець Крук Вікторія Сергіївна. Звернулася з проханням встановити режим роботи кав’ярні «Пінка» на вулиці Степана Бандери, 20 - з 7 до 20 години. Раніше задекларований режим був з 8 до 20. Тому просто зранку на годину раніше.

 

Там - національна поліція. Вона їде якраз на роботу і п’є каву.

За словами Остапенка, координаційна рада міськвиконкому погодила новий режим роботи кав'ярні. А ось начальник Державної фіскальної служби Рівного Михайло Калитюк зауважив, що заклад працює з вересня і у ньому нема найманих працівників. Начальник управління торгівлі пояснив, що кав'ярня – дуже маленька і в ній працює лише її власниця.

Міський голова Рівного Володимир Хомко у відповідь на це запропонував головному податківцю міста заїхати разом у кав’ярню попити кави і подивитися заклад. А виконком новий режим роботи кав'ярні погодив.   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень