Виплати одиноким мамам залежатимуть від їх доходів

Про зміни повідомляє управління соцзахисту населення

Тож, жінкам, що підпадають під цю категорію, необхідно подати доходи за шість попередніх місяців в управління соцзахисту. Тоді спеціалісти управління проведуть обрахунки, згідно з якими і визначать, чи має право мама-одиначка на допомогу від держави, говорить заступник начальника міського управління соцзахисту населення Ніна Боліщук:

- Зараз «одинока мама» призначається від доходів. Матерям потрібно звернутися до нас, подати доходи за 6 попередніх місяців (з 1 липня по 31 грудня) і ми порахуємо. Якщо має право, то буде призначатися допомога. Це – 100% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку визначається. Мати право, якщо дохід сім`ї на одну особу виходить не більше 50% прожиткового мінімуму.

 

Для дітей віком до 6 років прожитковий мінімум встановлений у розмірі 1167 гривень. Для дітей віком від 6 до 18 років – 1455 гривень.

Таким чином, якщо середньомісячний дохід на одну особу в сім’ї перевищує половину прожиткового мінімуму – допомога не передбачається. Якщо ж ні – матері доплачуватимуть лише різницю, якої не вистачає до досягнення прожиткового мінімуму.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень