Винаходи юних рівнян застосують у Збройних силах

Школярі є авторами куленепробивної каски та пристрою для швидкого заряджання автомата

Нагадаємо, як вже повідомляло Радіо Трек, семикласник та член Рівненської Малої академії наук Павло Стельмах, котрий працював разом із відомим вченим Віктором Вернадським, винайшов для бійців АТО унікальну каску, яка має рельєфну поверхню і, таким чином, відбиває кулі. Винахід школяра вже запатентований.

Крім того, вихованець Рівненського обласного ліцею-інтернату Олег Пархомчук винайшов інструмент для швидкого заряджання магазину автомата Калашникова.

Це - дерев’яна дошка з округлим заглибленням для патронів, які спеціальним знаряддям запресовуються в магазин. За допомогою такого приладу можна майже втричі скоротити час заряджання магазину АК – до 15 секунд (норматив 30-35 секунд).

Винахідники звернулися до чиновників обласної адміністрації з проханням посприяти у широкому застосуванні їх винаходів в українській армії -  впровадженню у масове виробництво на підприємствах Міноборони України. 

Заступник голови ОДА Олександр Савчук повідомив, що задля пришвидшення цього процесу посадовці планують офіційно звернутися до вищих органів влади.

Також, за словами Олександра Савчука, найближчим часом в облдержадміністрації організують зустріч із військовими та місцевими підприємцями, аби виготовити декілька комплектів для швидкого заряджання магазину АК та передати на передову. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень