Вимушених переселенців на Рівненщині консультують юристи

На Рівненщині надають правову допомогу вимушеним переселенцям.

У рамках проекту внутрішньо переміщених осіб інформують про їхні законні права, засоби правового захисту і доступність юридичних послуг. Також кваліфіковані юристи надають первинну і вторинну правову допомогу: консультують через Skype, готують необхідні процесуальні документи та, за необхідності, представляють інтереси людей у судах.

Для отримання безоплатної правової допомоги та іншої інформації щодо свого статусу вимушені переселенці, які перебувають на Рівненщині, можуть звертатися до центрів права РОГО «Комітет виборців України» в Рівному та Сарнах.

Адреса центру права в м. Рівне: вул. Короленка, 6, 1 поверх, каб. 4. Тел.: (0362) 26-38-47, 26-29-43.

Адреса центру права в м. Сарни: вул. Суворова, 8. Тел.: (03655) 2-10-34.

Окрім Рівненської області, проект «Захист прав ВПО в Україні – правова допомога, інформаційні кампанії та цифрові інструменти» реалізовується у ще 9 областях: Волинській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Миколаївській, Одеській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій та Чернігівській.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень