Скільки вихідних та робочих днів чекає на українців в січні 2021

Розпочнеться місяць з трьох вихідних днів поспіль

[media=211109]Протягом цього місяця українці мають багато важливих дат у календарі. Всього в січні 2021 року буде 19 робочих і 12 вихідних і святкових днів.

Розпочнеться місяць з трьох вихідних днів поспіль – 1, 2 і 3 січня. Пов'язаний такий графік з календарем. Оскільки Новий рік настане в п'ятницю, після нього йдуть два традиційних вихідних.

Різдво Христове, яке християни східного обряду святкують 7 січня, у наступному році припадає на четвер. Тому, згідно з розпорядженням уряду, неробочим днем в Україні також стане п'ятниця, 8 січня.

Отже, завдяки цьому в українців будуть тривалі вихідні – з 7 по 10 січня. Водночас таке перенесення доведеться відпрацювати у суботу, 16 січня.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4


 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень