Вигнати члена міськвиконкому просять у Рівному

Для цього голова Нацкорпусу Рівненщини прийшов на засідання міськвиконкому

Це Ігор Сухий, який також є членом громадського формування з охорони громадського порядку «Характерник». Він нагадав членам міськвиконкому, що минулого разу на засіданні представник цього органу Ніна Скиба звинуватила членів їхньої організації у побитті дрифтерів – любителів швидкісної їзди на авто. Тоді Сухий попросив Ніну Скибу вибачитися, або надати висновки поліції про їхню причетність до побиття.

Втім, за словами керівника Нацкорпусу, ще висновків поліції щодо цього нема, а Ніна Скиба опублікувала у соцмережі ще одне звинувачення на адресу їхнього громадського формування, мовляв, вони спалили їй авто.

Тож Ігор Сухий заявив:

Я не знаю, як хто до своєї честі ставиться, а для мене і моїх хлопців це дуже принципово. Тому вже ніяких я виправдовувань, вибачень від неї не прошу. Або вона надає факти будь-яких слів, що вона про нас говорить. І тоді  я приношу вибачення, кажу: «Розформуйте нас». Або просто виженіть цю людину з виконкому. Тому що такі люди не повинні впливати на життя міста.

Але міський голова Володимир Хомко просив не говорити про Ніну Скибу, бо її нема на засіданні. І пояснив, що склад виконкому ухвалює міськрада на сесії. Тому виступати з цим треба на сесії, а не на засіданні міськвиконкому. Також порадив звертатися за відкликанням члена міськвиконкому до суду.    

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень