ON-LINE

Вигнати члена міськвиконкому просять у Рівному

вівторок, 12 березня 2019
Для цього голова Нацкорпусу Рівненщини прийшов на засідання міськвиконкому
Виступає Ігор Сухий

Це Ігор Сухий, який також є членом громадського формування з охорони громадського порядку «Характерник». Він нагадав членам міськвиконкому, що минулого разу на засіданні представник цього органу Ніна Скиба звинуватила членів їхньої організації у побитті дрифтерів – любителів швидкісної їзди на авто. Тоді Сухий попросив Ніну Скибу вибачитися, або надати висновки поліції про їхню причетність до побиття.

Втім, за словами керівника Нацкорпусу, ще висновків поліції щодо цього нема, а Ніна Скиба опублікувала у соцмережі ще одне звинувачення на адресу їхнього громадського формування, мовляв, вони спалили їй авто.

Тож Ігор Сухий заявив:

Я не знаю, як хто до своєї честі ставиться, а для мене і моїх хлопців це дуже принципово. Тому вже ніяких я виправдовувань, вибачень від неї не прошу. Або вона надає факти будь-яких слів, що вона про нас говорить. І тоді  я приношу вибачення, кажу: «Розформуйте нас». Або просто виженіть цю людину з виконкому. Тому що такі люди не повинні впливати на життя міста.

Але міський голова Володимир Хомко просив не говорити про Ніну Скибу, бо її нема на засіданні. І пояснив, що склад виконкому ухвалює міськрада на сесії. Тому виступати з цим треба на сесії, а не на засіданні міськвиконкому. Також порадив звертатися за відкликанням члена міськвиконкому до суду.    

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
  • Загублено посвідчення водія

    Загублено посвідчення водія на прізвище Козлов Анатолій. Прохання повернути документ за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного