Вигнати члена міськвиконкому просять у Рівному

Для цього голова Нацкорпусу Рівненщини прийшов на засідання міськвиконкому

Це Ігор Сухий, який також є членом громадського формування з охорони громадського порядку «Характерник». Він нагадав членам міськвиконкому, що минулого разу на засіданні представник цього органу Ніна Скиба звинуватила членів їхньої організації у побитті дрифтерів – любителів швидкісної їзди на авто. Тоді Сухий попросив Ніну Скибу вибачитися, або надати висновки поліції про їхню причетність до побиття.

Втім, за словами керівника Нацкорпусу, ще висновків поліції щодо цього нема, а Ніна Скиба опублікувала у соцмережі ще одне звинувачення на адресу їхнього громадського формування, мовляв, вони спалили їй авто.

Тож Ігор Сухий заявив:

Я не знаю, як хто до своєї честі ставиться, а для мене і моїх хлопців це дуже принципово. Тому вже ніяких я виправдовувань, вибачень від неї не прошу. Або вона надає факти будь-яких слів, що вона про нас говорить. І тоді  я приношу вибачення, кажу: «Розформуйте нас». Або просто виженіть цю людину з виконкому. Тому що такі люди не повинні впливати на життя міста.

Але міський голова Володимир Хомко просив не говорити про Ніну Скибу, бо її нема на засіданні. І пояснив, що склад виконкому ухвалює міськрада на сесії. Тому виступати з цим треба на сесії, а не на засіданні міськвиконкому. Також порадив звертатися за відкликанням члена міськвиконкому до суду.    

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень