У «Вересі» обрали головного «наглядача» (ФОТО/ВІДЕО)

Серед уболівальників

До складу Наглядової ради ПАТ «Рівненський народний клуб «Верес» включать Валентина Ляхова. Він переміг у виборах, які організував «Верес» днями.

У пресслужбі клубу повідомили, що

переможцем став Валентин Ляхов і спроби застосування адміністративного ресурсу та технічних маніпуляцій не вплинули на результати голосування.

Тож із понеділка, 30 березня, Валентин Ляхов - представник уболівальників в Наглядовій раді Публічного акціонерного товариства «Рівненський народний клуб «Верес».

У НК «Вересі» поінформували, що Валентин Ляхов, представник уболівальницької спільноти «Червоно-чорна сім'я», якою і був висунутий за підтримки уболівальницької спільноти «А-фанс».

Один з ідейних натхненників благодійних проєктів, які проводить уболівальницька спільнота. Автор перших відеозвітів про акції та виїзди уболівальників, які публікуються на офіційних сторінках фанатів в соціальних мережах. 

Неодноразово брав участь в публічних виступах в ЗМІ та у міській раді щодо проблем і справ Народного клубу «Верес».

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4


 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень