Вулицю 16 Липня у Рівному хочуть зробити пішохідною

Від діагностичного центру і до Соборної

Про таку перспективу говорять у обласному осередку Національної спілки художників України. Її члени, спільно з архітекторами, навіть розробили відповідний проект.

Фото Рівне Вечірнє

Перекрити рух для автомобілів хочуть на відрізку від діагностичного центру до вулиці Соборної, каже один із розробників проекту, очільник спідки художників Петро Подолець:

Проект такий є набраний в 3_d. Він ще не повністю детально розроблений але ми плануємо, що пішохідна зона має починатися від діагностичного центру. Ставиться такий електронний шлагбаум і ті, які мають електронну краточку проїжджають і обслуговують кафе чи супермаркети. Але для того, щоб таке зробити у нашому місті треба зробити парковки.

Міській владі цей проект ще не показували, втім вже наступного року хочуть просити про те, щоб його розглядали профільні управління.

Зі слів Петра Подольця, парковки – не єдина проблема. Аби вулицю у центрі Рівного справді зробити пішохідною потрібно розробити детальну схему руху. 

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень