Вулицю 16 Липня у Рівному хочуть зробити пішохідною

Від діагностичного центру і до Соборної

Про таку перспективу говорять у обласному осередку Національної спілки художників України. Її члени, спільно з архітекторами, навіть розробили відповідний проект.

Фото Рівне Вечірнє

Перекрити рух для автомобілів хочуть на відрізку від діагностичного центру до вулиці Соборної, каже один із розробників проекту, очільник спідки художників Петро Подолець:

Проект такий є набраний в 3_d. Він ще не повністю детально розроблений але ми плануємо, що пішохідна зона має починатися від діагностичного центру. Ставиться такий електронний шлагбаум і ті, які мають електронну краточку проїжджають і обслуговують кафе чи супермаркети. Але для того, щоб таке зробити у нашому місті треба зробити парковки.

Міській владі цей проект ще не показували, втім вже наступного року хочуть просити про те, щоб його розглядали профільні управління.

Зі слів Петра Подольця, парковки – не єдина проблема. Аби вулицю у центрі Рівного справді зробити пішохідною потрібно розробити детальну схему руху. 

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень