Вуличний годинник з центру Рівного спишуть

Адже термін його експлуатації закінчився

Списати табло – годинник баштовий збираються на одній з найближчих сесій міськради Рівного. Детальніше розповідає директор комунального підприємства "Міськсвітло", яке обслуговувало годиннник,  Іван Черноморець:

Мова йде про старий годинник, який раніше розташовувався на центральному поштамті Рівного на майдані Незалежності. У серпні цього року ми його замінили на новий, куплений у полтавського виробника. А старий, ламповий, який був виготовлений рівненським заводом "Газотрон", досі зберігався на нашому підприємстві. Тож прийшов час його списати. Для цього потрібне відповідне рішення сесії. Після списання, може, десь його використаємо або здамо у металобрухт.     

Старий годинник з центру Рівного був введений в експлуатацію 15 років тому. На той момент він коштував майже 76 тисяч гривень. Годинник зняли з приміщенян "Укрпошти" тому, що він почав показувати неправильну інформацію, а потім половина його табло взагалі перегоріла. 

Нинішня ліквідаційна його вартість - трохи більша за 4 тисячі гривень. Іван Черноморець каже, що навряд чи когось цей годинник, який нині є "горою заліза", може зацікавити.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень