Вуличні бариста у Рівному працюють неофіційно

Мобільні кав’ярні Рівного інспектувала комісія, аби з’ясувати, чи оформлені працівники і наскільки легальною є їх зарплата. Як повідомляє прес-служба Управління Держпраці у Рівненській області, перевірка показала, що не всі підприємці готові дотримуватися вимог трудового законодавства. Тож на нараду з представниками влади запросили 28 підприємців, які мають мобільні кав’ярні, продають на вулиці квас чи морозиво.  Їм роз’яснили вимоги законодавства та фінансову відповідальність за його порушення.

Прикметно, що у Рівному є підприємці, які навіть на таку сезонну роботу оформлюють своїх працівників легально. Тож для бізнесменів, які займаються вуличною торгівлею, встановили своєрідний дедлайн - до 1 вересня вони мусять офіційно оформити трудові відносини із найманими працівниками.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень