Втрати рф у телефоні: відслідковувати збитки росії стало ще простіше

Створили новий додаток

В Україні запрацював додаток, де можна поденно відслідковувати втрати російських військ. Прозорро.Продажі спільно з RBC Group запустили окремий публічний модуль аналітики з ключовими показниками по втратах росією особового складу та техніки у війні проти України.

За даними цієї аналітики, рф вже втратила $13,23 млрд.

Статистика формується на базі офіційних даних від Генштабу ЗСУ про втрати росії, а саме особистого складу та військової техніки: танків, літаків, гелікоптерів, БПЛА, автомобілів, кораблів тощо. Дані в розрізі періодів також дозволяють прогнозувати середню інтенсивність втрат окупантів та успіхів ЗСУ.

Статистика оновлюється щодня. Під кожною категорією можна побачити графік у розрізі певного періоду (поденно, потижнево і сумарно за весь період). І мобільну, і веб-версію можна знайти тут.

Джерело: Dev.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень