ВТРАТА: у бою загинув Євген Брах «Малі» – людина-легенда, один із найкращих Воїнів ЗСУ (ФОТО/ВІДЕО)

Красень... Він покинув Францію, Сен-Тропе та Куршевель, аби боронити Україну

У боях за Україну загинув відомий блогер Євген Брах, позивний «Малі». Про це повідомив його бойовий товариш із позивним Янкі.

Євген народився на Полтавщині, 5 років відслужив у Французькому іноземному легіоні. Після початку повномасштабної війни повернувся до України та став на її захист. Був неймовірним воїном. Служив кулеметником.

В 19 років Євген кинув університет, щоби вступити до Французького іноземного легіону. Це був 2015 рік, в нього були думки вступити до ЗСУ, але тоді брали на службу з 20 років, тому хлопець вирішив поїхати у Францію.

Він успішно пройшов курс молодого бійця. Служба була важкою, з фізичним та моральним тиском. Євген сприймав це навантаження легко і випробовував свою силу волі. Після КМБ він 5 років відслужив у Легіоні.

Євген був настільки сильним, що життя у джунглях Південної Америки для нього пройшли наче дитячий табір.

Він убивав змій, ловив піраньї, а в африканському місті Малі чоловіка навіть укусив скорпіон.

Після військової служби Євген вирішив залишитися у Франції. Останні роки він працював охоронцем на Лазурному побережжі Франції.

 

Він насолоджувався сонцем у містах Сен-Тропе, Ніцца, Монако.

Коли почалася війна, Євген Брах без роздумів кинув хорошу роботу і повернувся в Україну. Потрапив у добровольчий батальйон, де служить відомий білорус із позивним Янкі. Українець і білорус стали добрими товаришами.

24 вересня бойовий товариш Євгена повідомив про смерть Героя.

На початку вересня проєкт «Отдушивдушу» опублікував розповідь Євгена про його службу у Французькому легіоні та вже під час боїв за Україну:

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень