

Чоловіка спіймали та оштрафували
Напередодні рівненські патрульні помітили автомобіль Volkswagen, водій якого порушив правила проїзду перехресть.
Поліцейські вирішили зупинити цей транспортний засіб, але водій не лише не зупинився, а навпаки — збільшив швидкість. За декілька хвилин водій заїхав у двір і зупинився на газоні дитячого майданчика, повідомляє патрульна поліція Рівненщини.
Під час спілкування інспектори помітили у чоловіка явні ознаки алкогольного сп'яніння та запропонували пройти огляд. Освідування на місці показало 2.22 проміле.
На 58-річного рівнянина патрульні склали постанову за ч. 2 ст. 122 (Порушення правил проїзду перехресть) КУпАП і протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп'яніння) КУпАП.
Радіо Трек: НОВИНИ
Українські водії отримують штраф за користування додатком «Дія»
Час є до 15 травня: ПриватБанк повідомив про важливі зміни для власників карток і Приват24
Жіночої руки не вистачає: як виглядає будинок Поплавського, в якому замість дружини – прислуга
Таких смачних дерунів ви ще не їли. Тепер готуватимете лише за цим рецептом
Оселедець замість таблеток: яка користь улюбленої риби
На півночі Рівненщини затримали 24-річного грабіжника з «досвідом»
14-річного організатора Telegram-каналу «ПВК Редан» спіймали у Рівному
Затримали адміна телеграм-каналу «ПВК Редан»: ним виявився 16-річний підліток (ВІДЕО)
Є пологовий зал, реанімація та операційна: Як виглядає нове укриття перинатального центру в Рівному (ФОТО)
Резонансна ДТП на крутій BMW на Рівненщині: п'яний 18-річний хлопець збив пішоходів (ФОТО)
У Рівному поблизу мікрорайону Південного, знайшли автомобільний номер ВК 4722 ІО Власник може звертатися за номером: +380972381545
Знайдено посвідчення УБД видане Волошину Олегу Леонідовичу, забрати можна в КЕЧ м. Рівне. Контактний номер: +380972315064
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774