«Всє хотєлкі удовлєтворім», - пообіцяв міський голова депутатам Рівнеради

Депутати Рівнеради сьогодні розглядали зміни до бюджету міста на поточний рік, розподіливши понад 243 мільйона гривень, говорить начальник управління бюджету і фінансів Рівнеради Віктор Шульга:

- Загальна сума коштів, яка розподіляється, складає 243 мільйона 960,2 тисячі. Складається із вільних залишків коштів бюджету, як по загальному, так і по спеціальному фонду, залишків освітньої, медичної субвенцій і частинки коштів резервного фонду і нерозподіленого резерву.  

Депутати співають гімн перед засіданням

Серед основних змін, 900 тисяч, які передбачалися на 15-ту та 3-тю школи спрямували на ремонт інфекційного відділення лікарні.

35 млн передбачили на купівлю 7-ми нових тролейбусів.

А кошти, передбачені на проектно-кошторисну документацію ремонту вулиці Чорновола на 100 зменшили, адже цю частину грошей має докласти забудовник мікрорайону «На Щасливому».

Водночас, фінансування на розробку проекту поглиблення дна Басівкутського озера на 100 тисяч гривень збільшили.

До усіх об’єктів, з яких зняли фінансування, міський голова пообіцяв повернутися при перегляд перевиконання бюджету у квітні-травні, аби усі прохання депутатів задовольнити, говорить Володимир Хомко:

- Ми «дошліфуємо» перевиконанням… Всє хотєлкі удовлєтворім, не переживайте.

Крім того, 50 тисяч, які передбачали на купівлі велосипеду для туристично-інформаційного центру, начальник управління культури і туризму Тарас Максименко попросив перепризначити на створення порталу «Рівне туристичне». Цю пропозицію депутати підтримали.

Теги: бюджет 2018

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень