Вражає! Оприлюднена вартість одного голосу на виборах мера у Рівному

Скільки витратили «Рівне разом» та «Європейської солідарності» на другий тур

Хто з двох кандидатів на посаду Рівненського міського голови офіційно витратив більше коштів зі свого передвиборчого фонду? Та якою загалом вийшла офіційна ціна голосу для них за результатами усієї передвиборчої кампанії – підрахували у РОГО «Комітет виборців України».

Оскільки обидва кандидати впродовж усієї виборчої кампанії часто проводили свою агітацію невіддільно від партійної, то об’єднувати витрати їхніх кандидатських і партійних фондів, на нашу думку, цілком обґрунтовано, повідомляється на офіційній сторінці «КВУ»:

 - Переможець виборів, новий Рівненський міський голова Олександр Третяк офіційно витратив зі свого передвиборчого фонду в першому турі 719 207,5 гривень, у другому – 1 221 243,4.

 

Загальна сума офіційно задекларованих кандидатом витрат – 1 940 450,90 грн.

 

Якщо до цієї суми додати витрати партії «Європейська солідарність», від якої він балотувався (352 020,56), то загалом вийде 2 292 471,46 гривні.

 

Його опонент Віктор Шакирзян офіційно витратив зі свого передвиборчого фонду в першому турі 679 746 гривень, у другому – 2 233 876,60.

 

Загальна сума офіційно задекларованих кандидатом витрат – 2 913 622,60 грн.

 

Якщо ж до цієї суми додати витрати партії «Рівне разом», від якої він балотувався (2 272 722,23), то загалом вийде 5 186 344,83 гривні.

 

У другому турі Олександр Третяк набрав 27 451 голосів виборців, Віктор Шакирзян – 26 057.

Враховуючи загальну суму витрат (кандидатських і партійних) упродовж усієї виборчої кампанії,

то офіційно ціна одного голосу виборця для переможця обійшлася у 83,5 гривні, його опонента – 199 грн.

У Рівненській обласній громадській організації «Комітет виборців України» уточнили, що

реальна ціна голосу в кожного кандидата може бути іншою.

Адже у звітах не вказана вся агітаційна передвиборча діяльність.

Як от, наприклад, проведення різних масових заходів, зустрічей з виборцями, благодійна діяльність, розміщення прихованої агітації в ЗМІ, робота агітаторів, штабу та інше. Крім того, кожен із кандидатів та їхні партії проводили активну агітаційну діяльність до моменту офіційної реєстрації та відповідно відкриття передвиборчих фондів.

Нагадаємо, завтра у МБК пройде урочиста сесія Рівнеради. Там передадуть усі повноваження новому міському голові - Олександрові Третяку. Кажуть, на захід приїде п'ятий президент України Петро Порошенко.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень