Вперше за 35 років в Рівненській обласній бібліотеці наведуть порядок (ФОТО)

«Заморожені» на зимовий період роботи вже поновили

Поблизу обласної бібліотеки з’явився високий паркан та план реконструкції будівлі, яка почалася ще наприкінці 2017 року, проте була тимчасово призупинена.

Проектно-кошторисну документацію на капремонт підготували минулоріч. Нею передбачена повна заміна внутрішньої тепломережі, вікон, пожежних водогонів, утеплення стін, а також зміцнення фундаменту.

Крім того, за словами директорки обласної бібліотеки Валентини Ярощук,

Проектом реконструкції також передбачена добудова ліфтової шахти та встановлення ліфта і пандуса, аби зробити заклад доступним для людей з фізичними обмеженнями. Також в планах заміна дверей та поява тераси.

Загальна вартість проекту - 18 млн грн. Трохи більше трьох мільйонів уже виділив Держфонд реконструкції і розвитку, ще один мільйон «викроїли» з обласного бюджету. Решту ж суми планують надати пізніше.

Тендер на роботи виграла фірма «Західбудцентр», яка вже замінила опалення, а тепер прийнялася за ремонт даху.  

Завершити капітальний ремонт будівлі планують у 2020 році.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Теги: ремонт
Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень