Вперше за 23 роки: на ЧС з хокею сталася грандіозна сенсація

Європейці вперше за 23 роки обіграли родоначальників хокею

Збірна Канади з хокею зазнала другої поспіль поразки на чемпіонаті світу, який у ці дні проходить у фінському Тампере та латвійській Ризі. Вперше з 2000 року «кленове листя» не впоралося з норвежцями, поступившись у серії булітів – 2:3.

Норвегія повела у рахунку в середині першого періоду і зуміла зберегти свої ворота в недоторканності до першої перерви.

У другій 20-хвилинці команди обмінялися точними ударами, а за 12 секунд до фінальної сирени північноамериканці зуміли перевести зустріч до овертайму.

Вирішальним став сейв норвезького воротаря Йонаса Арнтцена. Таким чином, європейці вперше за 23 роки обіграли родоначальників хокею. Щоправда, їм це ніяк не допоможе, оскільки з активом у шість очок вони достроково втратили шанси на вихід до чвертьфіналу.