Вперше у Рівному прийняли партнерські пологи у громадян Китаю: вони – переселенці

Тут вони отримали необхідну медичну допомогу

За 20 днів війни у Рівненському обласному перинатальному центрі народилося 116 малюків. На облік активно приймають вагітних переселенок, зокрема, вже було понад 60 звернень від мешканок Київщини, Харківщини, Чернігівщини та інших областей.

Також рівненські медики вже прийняли 6 пологів у вимушено переміщених жінок. Вперше у Рівненському перинатальному відбулися партнерські пологи у подружньої пари з Китаю.

 

Вони мали посвідку на проживання в Україні і втекли від бомбардування у Рівне, зауважила очільниця пологового Вікторія Єнікеєва.

На період повітряної тривоги усіх пацієнтів переводять у підвал, де облаштували всі умови для вагітних, недоношених новонароджених і для пологів. Наразі заклад працює в особливому режимі, там надають лише ургентну медичну допомогу. Проблем з медичним забезпеченням немає.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень