Нардеп з Рівного спростував інформацію про свій напад на спікера лекції про гомосексуалізм

Про цей напад написали деякі всеукраїнські ЗМІ

Так, видання "Українська правда" писало, що

напад стався 9 липня близько 19 години у столичному кнайп-клубі "Купідон", де проходила відкрита лекція "Трансгендер". Сюди увірвалися 10 невідомих осіб у чорних масках з газовими балончиками і токсичними чорнилами.  Вони з образами атакували організаторів та учасників лекції.

Нападників, за інформацією "Української правди", затримала поліція. Сюди ж приїхали адвокат та два нардепи нинішнього та минулого скликань. Тут же буцімто був депутат Верховної Ради з Рівного Юрій Вознюк. Він погрожував організатору лекції при спробі його сфотографувати.

Юрій Вознюк у відповідь на цю інформацію у соцмережі Фейсбук розмістив спростування:

Юрій Вознюк ...на сайтах "Українська правда", ОБОЗРЕВАТЕЛЬ, Наш Киев і ін. з’явилася НЕПРАВДИВА інформація про здійснення мною нападу на спікера, організаторів і учасників лекції по гендеру у Києві. Офіційно заявляю, що 8 та 9 липня я перебував у Яремче, звідки забирав своїх дітей. Повернувся у Рівне 9 липня ввечері та весь час був зі своєю сім’єю. 

 

Жодного стосунку до закладу, учасників чи події, що сталася - НЕ МАЮ!!! Звертаюся, до організаторів, поліції та всіх ЗМІ негайно спростувати цю інформацію. В іншому випадку вважатиму це провокацією та нечесною політичною боротьбою, конкуренцією і атакою щодо мене як народного депутата та партії «Народний Фронт».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень