Войны с Украиной на Донбассе можно и нужно избежать, - Лавров (ФОТО)

Росія злякалася і переводить стрілки?

Оцінюючи ймовірність загострення конфлікту на Донбасі, російська сторона висловила впевненість, що війни з Україною можна й потрібно уникнути.

Про це в інтерв'ю «РИА Новости» заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров передає «Українська правда».

Так, глава МЗС РФ прокоментував ймовірність збройного конфлікту у світлі того, що на Донбасі понад пів мільйона жителів отримали російське громадянство.

Водночас Лавров у властивій РФ манері поспішив звинуватити в можливому подальшому загостренні ситуації Україну та її президента Володимира Зеленського.

Найманців, які діють під орудою РФ на Донбасі, глава МЗС РФ назвав «ополченцями» й обурився, що їх називають терористами якісь неонацисти та ультрарадикали:

«Якщо це залежить від нас і від ополченців, наскільки ми можемо розуміти їх принципові підходи, то війни можна і потрібно уникнути», – сказав Лавров.

 

«Я не беруся гадати, бо за зовнішніми ознаками головне для нього - це утриматися при владі, і він готовий платити будь-яку ціну, включно з потуранням неонацистам і ультрарадикалам, які продовжують оголошувати ополченців Донбасу терористами», - додав російський міністр.

 

 

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень