Восьмеро учнів НВК «Колегіум» вирушають сьогодні до Греції представляти Україну (ФОТО)

Вони братимуть участь у Всесвітніх шкільних спортивно-освітніх іграх

Восьмеро учнів НВК «Колегіум» вирушають сьогодні на Всесвітні шкільні спортивно-освітні ігри у столицю Греції. У грудні рівняни здобули перемогу у фіналі Всеукраїнських змагань «Круті ігри».

У результаті - стали учасниками перших історичних для України всесвітніх ігор школярів. Про це «Радіо Трек» повідомив вчитель фізичної культури Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» Олег Левенець. Саме під його керівництвом школярі вирушать в Афіни у складі вісьмох учасників:

Софія Дячук, Анатолій Солодчук, Вікторія Карачун, Роман Дзюра, Софія Тарасович, Максим Ковальчук, Влада Савонік та Олександр Одемчук.

Їм успішно вдалося поєднати навчання і спорт, щоб вибороти путівку у Грецію.

Програма ігор насичена спортивними заходами і освітньою частиною. Рівненські учні відвідають Стародавню Олімпію, музеї, Акрополіс  в Афінах, стадіон «Панатінаїкос», де вперше у 1896 році відбулися сучасні Олімпійські ігри. Візьмуть участь у навчальних семінарах та тренінгах від професорів університетів. Серед спортивних заплановано захід «Чесна гра», захід, організований у співпраці з грецькою федерацією регбі; єдині змагання з баскетболу у академії EUROHOOPS та багато інших.

Упродовж тижня рівняни під керівництвом Олега Левенця представлятимуть Україну в Афінах серед дев’яти країн-учасниць: Бразилії, Болгарії, Бангладешу, КНР, Англії, Франції, Італії та Росії.

Всесвітні шкільні спортивно-освітні ігри, девіз яких «Освіта через спорт», організовують вже вшосте. Сьогодні вночі команда школярів вирушає з Рівного. Завтра вранці – літак з Борисполя. Повернуться рівняни 2 квітня.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Загублено паспорт

Загублено паспорт на прізвище Сульжук Сергій. Прохання повернути втрачене за винагороду.      

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень