У парку Рівного валяються мертві ворони (ФОТО)

Їх сфотографували і виклали фото у Фейсбук

Вони могли наїстися отрути, яку догхантери  підкидають собакам на вулицях. Таку можливу причину загибелі птахів називали:

Olga Volya 11 год У парку ім. Шевченка біля кафе "Парк" скрізь лежать трупи ворон. Жахливий сморід.

 

Що це таке? Кажуть, що труїли собак і ворони наїлись труйки.

 

А хто ж прибиратиме? А що санстанція каже? І це - Європа?!!!!

Але директор міського об’єднання парків культури і відпочинку Андрій Черпанов каже, що причиною стала спека:

Коли спека – вони просто падають. І падають не великі ворони, а маленькі – ті, що не витримують сонця. Чому ворони всі ховаються в тіньочку? Вони бояться світла яскравого. А крім того, температура у нас була понад +28. І тому вони почали падати.

За словами Андрія Черепанова, ніяка хімія не могла вплинути на ворон, бо дерева у парку хімікатами не обробляють, і бродячих псів тут нема, щоб на них полювали догхантери. У парку у будках живе лише кілька собак, яких доглядають тутешні працівники.

А ось полювати на птахів могли паркові коти. Їх тут, підкинутих рівнянами, живе пару десятків. І коти навіть вже, бувало, нападали на білок парку і їли їх.

Андрій Черепанов запевнив, що вже мертвих птахів прибрали працівники парку. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень