Ворог продовжує масовану атаку на Рівненщині: поліція повідомила подробиці, є загиблі та поранені

На місцях ворожих ударів працюють усі відповідні спецслужби

Масована атака ворога на Рівненщину триває. У поліції повідомили про перші наслідки ворожих ударів в області.

Попередньо відомо про влучання у цивільну інфраструктуру. Зокрема, у житловий будинок.

 

На території регіону пошкоджені будинки та автомобілі. Наразі відомо про трьох загиблих та шістьох поранених.

На місцях ворожих ударів працюють слідчо-оперативні групи поліції, працівники вибухотехнічної служби та рятувальники. Співробітники СБУ та поліції документують наслідки воєнного злочину.

Атака безпілотників на Рівненщину триває: перебувайте у безпечних місцях.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Анна Карпець

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень