Вони стрибали з літака без парашута, — очевидці про авіакатастрофу під Харковом (ФОТО)

Літаку, в якому перебували молоді курсанти, вже 40 років

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер повідомив, що двом постраждалим в результаті авіакатастрофи у Харківській області вдалося врятуватися завдяки тому, що вони вчасно зістрибнули з літака.

За попередніми даними, коли літак був на мінімальній відстані від землі, хлопці змогли вистрибнути, — сказав Олексій Кучер, пише «НВ».

Перед катастрофою було повідомлення від пілота про те, що відмовив лівий двигун. За його словами, «для досвідченого льотчика це не є критичною ситуацією».

А тим часом UNN повідомляють, що літаку та момент здійснення польоту було вже 40 років. На ProZorro у липні цього року оприлюднили повідомлення про укладання договору на ремонт літаків, одним з яких, виходячи з вказаних даних, був АН-26, що зазнав катастрофи у Харківській області.

Зокрема влітку Командуванням Повітряних сил ЗСУ (військова частина А0215, розташована у Вінниці) та держпідприємством «Антонов» уклали договір на закупівлю послуг з ремонту техніки. Відповідно до угоди ремонт мали завершити до 1 жовтня, й він мав продовжити терміни служби цього та інших літаків на два роки.

На цю мить відомо, що в авіакатастрофі загинуло 22 особи, ще 2 осіб шукають. Командування ВПС України повідомило, що на борту літака були курсанти Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень