Володарка першої олімпійської медалі України ... плакала у Токіо (ФОТО)

Дар'я Білодід НЕ хотіла боротися за «бронзу»

Дзюдоїстка Дар'я Білодід принесла Україні першу медаль на літніх Олімпійських іграх-2020.

Дар'я поступилася у півфіналі, після чого виграла сутичку за «бронзу». Українка розповіла, що не хотіла битися у фіналі.

-    Коли мені було 6 років, у мене з'явилася одна мрія, яка всі ці роки була у мене в голові й допомагала справлятися з труднощами. Я мріяла про золоту олімпійську медаль. Я багато тренувалася, голодувала, терпіла, коли було дуже боляче, відмовляла собі багато в чому.

 

Я ніколи нікому про це не розповідала, це знають лише найближчі люди, які бачили, яким важким був мій шлях. Все це заради одного – олімпійського золота.

 

Після поразки за вихід у фінал я була пригнічена, розбита і зовсім не налаштована на боротьбу за бронзу, я хотіла відмовитися від усього цього, адже моя головна мрія вже не збулася.

 

Настрій був на нулі. Єдине, що змотивувало мене, це останні мамині слова перед виходом на татам: «Виграй цю медаль заради мене». І я це зробила, заради неї й тата, – зазначила українка, - повідомила Дарія Білодід.

Дар'я присвятила бронзову нагороду своїм батькам. Разом з тим, Дар'я заявила, що бронзова нагорода для неї на вагу «золота».

До речі, дворазова чемпіонка світу Білодід встановила історичне досягнення. Дар'я  стала першою українською дзюдоїсткою, яка виграла медаль на Олімпійських іграх.

У сутичці за третє місце Дар'я  впевнено перемогла ізраїльтянку Широ Рішоні.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень