Водіїв попереджають заздалегідь: зробіть запас пального

Експерти прогнозують перебої з постачанням палива взимку

Українців попереджають про можливі перебої з постачанням бензину та дизельного пального взимку. На роботі українських АЗС позначається відсутність світла та зв’язку, каже директор мережі АЗС Prime Дмитро Леушкін.

Також експерт зазначає, що наразі виникають й складності з митним оформленням, що неминуче призведе до перебоїв із постачанням палива.

Нагадаємо, наприкінці квітня 2022 року в Україні вже була паливна криза через обстріл росіянами нафтозаводів, нафтобаз, об'єктів залізничної інфраструктури. Але вже до кінця червня паливну кризу подолали.

У листопаді в Україні збільшився попит на паливо (зокрема, на бензин), хоча зазвичай цей місяць є так званим «мертвим сезоном». Це сталося через те, що українці через відключення електроенергії почали активно використовувати генератори. Один генератор за добу в середньому витрачає стільки ж палива, скільки звичайний автомобіль (приблизно 10 літрів).

Водночас попит на пальне через заправку генераторів не повинен позначиться на ціні дизелю, і не призведе до його подорожчання.

Джерело: today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень