

Особливми методом
Водій Юрій Гриневич, який наприкінці лютого втрапив у ДТП біля села Малушки, та на деяких час втратив права, тепер допомагає шляховикам.
Водій є активістом ГО «АвтоЄвроСила» і спільно з однодумцями обмальовує на дорогах ями, аби шляховики «краще їх бачили».
Нагадаємо, Юрій Гриневич на початку року виграв суд проти автодору і довів, що їздити дорогою Городище-Рівне-Староконстянтинів не реально.
Радіо Трек: НОВИНИ
7 безглуздих шкільних предметів, яким навчали у СРСР
Найкращі дружини за датою народження
Що сталося з Ані Лорак після весілля: друг зрадниці розповів правду
Не лише ціною: чим відрізняється хек від минтая — проста відповідь
Весна 2025 принесе їм доленосні зміни: Три знаки Зодіаку, життя яких зміниться у другій половині березня
Поліцейський побив жінку? На Рівненщині активісти зчинили скандал
Сьогодні поховають загиблого у ДТП рівненського оператора
«Це людина – сонце. Благаю»… Валерій Мартинюк загинув у Рівному (ФОТО)
Стали відомі деталі ДТП, в результаті якої загинув рівненський фотограф і оператор (ФОТО)
У Рівному після ДТП помер оператор місцевого видання
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415