Водій під наркотиками влаштував перегони та скоїв 18 ДТП (ВІДЕО)

У чоловіка виявили ознаки наркотичного сп'яніння

Чоловік за кермом Ford 14 червня спровокував у Миколаєві 18 аварій. Правоохоронцям довелося заблокувати авто, бо водій не збирався зупинятися.

Близько 13: 00 до поліції надійшло повідомлення про неадекватного водія автомобіля Ford, який на великій швидкості рухається вулицями міста та таранив інші авто, - повідомляє пресслужба поліції Миколаївської області.

Водій проігнорував вимогу поліції зупинитися. Авто вдалося заблокувати в селі Галицинове, але водій вирішив не зупинятися та спробував втекти, що йому не вдалося.

За цим фактом склали ряд адміністративних матеріалів:

  • 18 протоколів за статтею 124 «Порушення ПДР, що спричинило ДТП»;
  • 18 протоколів за статтею 122-4 «Залишення місця ДТП»;
  • протокол за частиною 1 статті 130 «Відмова від проходження огляду на стан сп'яніння»;
  • протокол за статтею 122-2 «Невиконання вимоги про зупинку»;
  • Постанова за частиною 1 статті 126 «Керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред'явили для перевірки посвідчення водія відповідної категорії».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень