Внучка допомогла бабусі виграти 55 мільйонів доларів (ФОТО)

Пощастило обом

[media=185643]Мешканка канадського міста Yellowknife виграла в лотерею 55 мільйонів канадських доларів.

Допомогла їй рідна внучка

Лаура Тутчо (Laura Tutcho) взяла участь в розіграші Lotto Max, який відбувся ще 1-го травня. Час минув і бабуся забула перевірити результати гри, поки не поспілкувалася з онукою.

«Внучка сказала, що хтось із мого містечка зірвав джекпот, - згадує канадка. Тоді я залізла в інтернет і подивилася виграшну комбінацію».

Тутчо була шокована!

Виграв її лотерейний білет з номерами…

 3-12-25-36-37-42-49

[media=185644]«Я скрикнула, рідні підбігли: "Бабуся, з тобою все в порядку?" - розповідає переможниця.

Новоспечена мільйонерша планує витратити грошовий приз на допомогу своїм дітям та онукам.

Про це повідомляє CTV News

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Олег Нечидюк

Олег Нечидюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень