Вночі у Рівному підпалили дизайн-ательє (ФОТО)

Невідомий кинув у вікно балончик

Повідомлення про пожежу на вул. Ніла Хасевича у Рівному надійшло до поліції близько 04:40 від рятувальників.

Невідомий підпалив металопластикове вікно дизайн-ательє з ремонту і пошиття одягу зі шкіри та хутра.

Працівники ДСНС оперативно загасили пожежу. Вогонь пошкодив лише вікно одноповерхової будівлі.

Тим часом з місця події криміналісти вилучили ганчірку, банку з-під фарби та аерозольний балончик.

[media=160572][media=160570]

Відомості за цим фактом внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. У межах кримінального провадження поліцейські встановлюють осіб, причетних до злочину.

Дизайн-ательє "Видумка", що на вул. Ніла Хасевича, 21. Фото з Гугл Мапс

Нагадаємо, що цієї ночі у Рівному також підпалили ресторан «LION», що у парку ім. Шевченка. Під час пожежі постраждав охоронець закладу.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень