Вночі у Рівному знайшли мертвого чоловіка. У нього стався серцевий напад (ФОТО)

Допоможіть встановити його особу

Сьогодні, 27 серпня, близько третьої ночі 36-річна рівнянка повідомила, що на вулиці Петра Могили в обласному центрі виявила тіло невідомого чоловіка. 

За результатами огляду тіла ознак насильницької смерті не виявлено, а відповідно до лікарського свідоцтва смерть чоловіка настала внаслідок серцевого нападу.  

Документів при собі не мав.  

На вигляд померлому 60-65 років, ріст орієнтовно 175 сантиметрів, волосся сиве. Був одягнений у коричневу сорочку у клітинку, сірі штани. Кросівки темно-сині зі шнурівками та підошвою білого кольору. 

Поліцейські звертаються до громадян, які можуть допомогти ідентифікувати особу загиблого, повідомити на спецлінію 102 або за контактним номером телефону 068-067-55-68.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень