Власник Нетканки пропонує створити білорусько-українське підприємство

Розповів депутат Богдан Гапяк

Умовами ведення бізнесу у Білорусі приємно вражений рівненський депутат і власник Нетканки Богдан Гапяк. Минулого тижня він був учасником спільного форуму у Житомирі. З почутого зробив висновки, що сусідня країна - інвестиційно привабливіша:

- Інвестиційна привабливість Білорусі, як на мене, зараз краща, аніж в нас, в Україні.

 

От, до прикладу: підприємець при завезенні нового обладнання звільняється і від мит, і від сплати ПДВ, від сплати оренди за землю, звільнений від сплати податку з прибутку (на певний термін, але тим не менше).

 

Розміри сплати податків з заробітної плати там на рівні 9-10%.  

Новому керівництву держави депутат і бізнесмен радить брати приклад з сусідів.

Депутати Рівнеради Богдан Гапяк і Мар'ян Года - учасники форуму у Білорусі

А голові обласної держадміністрації Богдан Гапяк пропонуватиме ідею створення білорусько-українського підприємства, оскільки саме у Білорусі – потужна сировинна база, яку використовує у тому числі й Неткана. Тож рівненська фабрика могла б забезпечити матеріали для розбудови мережі якісних доріг України. Презентувати Нетканку для всієї країни Богдан Гапяк планує на Західноукраїнському форумі «Розвиток та безпека місцевих доріг», що запланований у Рівному на початку грудня.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень