Власники газових плит і колонок можуть влетіти на штраф ледь не на пів мільйона гривень

Газмережі попередили своїх клієнтів 

Штрафи загрожують споживачам газу, передусім за  порушення правил обліку природного газу та цілісності системи газопостачання. Йдеться про крадіжки газу.  

Будь-яке втручання у роботу газового лічильника чи несанкціоновані врізання в газопроводи оперативно виявляється фахівцями компанії за допомогою спеціального обладнання. Покарання за порушення більш ніж серйозне - до 500 тисяч гривень штрафу.

Згідно з вимогами Кодексу газорозподільних систем за нелегальне використання газу недобросовісні споживачі мають відшкодувати завдані Оператору ГРМ збитки. Залежно від виявленого виду порушень, їх розмір може коливатися від 3,5 тис. грн до 500 тис. грн, - попередили газовики. 

Навіть якщо споживачі не визнають провину, крадіжку газу зафіксують фахівці Газмереж. Питання у такому випадку вирішують через суд, і крім встановлених витрат та штрафу треба оплатити ще й судові витрати.

Джерело: Znaj.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень