Владнати конфлікт в освіті до Млинова приїхали чиновники з міністерства

Рік тому через об’єднання шкіл тут перекривали навіть рух трасою

Днями на Рівненщині побували заступники міністра освіти й науки України. Любомира Мандзій та Петро Коржевський відвідали Млинівську гуманітарну гімназію і Млинівську ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (опорний заклад).

Вони приїхали владнати освітній конфлікт, адже вчителі й батьки гуманітарної гімназії виступають проти переходу учнів до опорного навчального закладу.Навчальні заклади розташовані неподалік один від одного. Школа розрахована на 1296 учнів, проте там навчається 472 дитини, у гімназії освіту здобувають 289 школярів.


В опорному закладі зроблено сучасний ремонт, у користуванні дітей нове обладнання, власний кінотеатр, вуличні тренажери та ін. За бажанням батьків учні гімназії, перейшовши навчатися у школу, можуть довчитися за попередньою навчальною програмою. Вчителям пропонують працевлаштування в школі.


[media=167063]


Питання реорганізації шкіл належить до компетенції селищної ради, до бюджету якої надходить освітня субвенція.

Через неоптимальну мережу шкіл у селищі бюджет Млинівської ОТГ втрачає 5 млн грн щороку. Саме тому лише 5 % надбавки за престижність отримують освітяни громади, - зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

 

Нагадаємо, у 2018 році через небажання об'єднуватися з опорним закладом батьки й вчителі гімназії навіть виходили на акцію протесту — перекривали рух трасою поблизу Млинова.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень