Перепоховання Кузнєцова: влада Львова відмовила Єкатеринбургу. Пропонує обмін (ФОТО)

«Скільки живих за одного мертвого дадуть у Москві!?» (с)

[media=179175]

Про ситуацію у Львові пише Галицький сайт «Шляхта не працює».

Виконавчий комітет Львівської міської ради відмовив Росії забрати тлінні останки Миколи Кузнєцова, похованого у 1960 році на Пагорбі Слави у Львові. Виконавчий комітет Львівської міської ради розглянув рішення «Про розгляд питання перепоховання тлінних останків Кузнєцова М. І».

Як повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку,

По цьому питанню місто звернулося до Служби безпеки України і профільних міністерств про надання роз’яснень, позаяк це вже виходить за межі повноважень міської ради.

Враховуючи отримані відповіді було підготовлено рішення про відмову у наданні дозволу на перепоховання на Широкорєчєнському військово-меморіальному комплексі у м. Єкатеринбурзі Російської Федерації тлінних останків Миколи Кузнєцова.

«Ми вже розглядали це питання. Зважаючи на суспільний резонанс, зважаючи на те, що ці останки мають бути передані країні-агресору, і що це питання вже виходить за межі повноважень міської ради, було прийнято рішення звернутися до Служби безпеки України, до профільних міністерств, зокрема Міністерства культури, щодо їхньої позиції в цьому питанні.
 

Ми отримали відповіді. Зокрема, у листі від Міністерства культури йдеться: «У зв’язку з цим, в умовах російсько-української війни, яка триває, будь-які офіційні контакти України з державою агресором, у тому числі пов’язані з історичним минулим, є небажаними, оскільки можуть мати негативні суспільно-політичні наслідки.

Тому розгляд питання ексгумації і передачі Російській Федерації останків Миколи Кузнєцова на даний час є недоцільним і передчасним”. Натомість Служба безпеки України, написала, що цю інформацію буде враховано при відновленні переговорного процесу стосовно повернення наших полонених, які утримуються на території Росії.
 

Тому, з огляду на ці відповіді, ми підготували рішення про відмову у наданні дозволу на перепоховання, враховуючи позицію державних інституцій», — доповів Андрій Москаленко.

Могила Кузнєцова у Львові

Мер Львова Андрій Садовий вважає, що таке рішення в теперішніх реаліях є на часі.

«Якщо завдяки цьому ми зможемо отримати наших полонених з Росії додому, то будемо це враховувати», — наголосив мер Львова».

Як наголосив міський голова Львова Андрій Садовий, поки наші хлопці перебувають у полоні, місто не має морального права це питання розглядати.

Лише коли Російська федерація верне наших полонених, тоді це питання розглядатимуть.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Теги: Кузнєцов

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень