ON-LINE

Влад Яма про перемогу Зеленського: «Це було незаслужено»

неділя, 06 жовтня 2019
Йдеться про перший сезон «Танців з зірками»

Влад Яма заявив, що не вважає перемогу Володимира Зеленського в першому сезоні «Танців з зірками» заслуженою, пише Viva.

Нещодавно хореограф Влад Яма дав відверте інтерв'ю для YouTube-каналу «Зе Інтерв'юер». Під час розмови з Анатолій Анатолічем мова зайшла і про перший сезон «Танців із зірками», в якому брали участь Влад Яма в парі з Наталією Могилевською та Володимир Зеленський - він танцював з Оленою Шоптенко.

В результаті глядацького голосування і оцінок журі переміг Зеленський і Шоптенко. Втім, їх перемогу Влад вважає незаслуженою. 

Звичайно, ні. Я вважаю, що Вова танцював добре, але він на голову нижче від Наташі був за всіма параметрами. Крім гумору. Це якщо говорити про проєкт загалом, - прокоментував Влад.

Також хореограф зазначив, що тоді сценаристом шоу був «Квартал 95» і Володимир особисто брав участь в написанні сценарію. 

Почнемо з того, що весь сценарій до першого сезону писав «Квартал 95». І Вова брав участь у цьому (про що я дізнався вже після закінчення проєкту). А в день фіналу більша частина знімальної групи прийшла у футболках з фотографією Вови Зеленського і Олени Шоптенко. Уяви, ми заходимо в павільйон, всі з тобою вітаються, але це морально тисне», - зізнався Влад в інтерв'ю.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено пакет

    2 серпня, в неділю, в районі краєзнавчого музею згубили пакет з грошима. Велике прохання...
  • Загублено документи

    Загублено техпаспорт на прізвище Іванова Руслана та посвідчення водія на Присяжнюк...
  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного