«Візитки мера ковбасної столиці» на Тернопіллі: він виготовив їх з м’яса

Буде роздавати особливим гостям

Фото з ФБ Богдана Келічавого

Міський голова містечка Копичинці на Тернопіллі Богдан Келічавий виготовив візитки з м’яса: свої контактні дані він розмістив на вакуумних пакетиках з в'яленим м'ясом та м'ясними чипсами.

Не візитка Яроша, звичайно. Просто візитка мера ковбасної столиці, - написав Келічавий на ФБ.

Богдан Келічавий

31-річний мер повідомив, що виготовив обмежену кількість таких візиток – лише для спеціальних гостей, - пише ЗАХІД.НЕТ.

Так міська рада Копичинців вирішила популяризувати серед туристів свою громаду як ковбасну столицю України, оскільки тут є близько десяти великих та малих підприємств, які займаються виготовленням м'ясної продукції.

Виготовили лише 30 штук таких візиток. Мер Копичинців каже, що зберігає їх у холодильнику для особливих гостей.

Раніше у містечку розташовувалася велика колонія, яка наповнювала місцевий бюджет, але у 2020-му її закрили. У міськраді сподіваються, що завдяки розвитку місцевих ковбасних підприємств і збільшенню кількості туристів зростуть надходження в місцевий бюджет.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень