Військовий госпіталь відкриває операційний блок після ремонту

Роботи щодо облаштування трьох операційних тривали майже чотири місяці

Сьогодні у військовому госпіталі Рівного відкривають після капітального ремонту операційний блок. За словами начальника госпіталю Олексія Кльонова такого масштабного капремонту операційний блок не бачив останніх 20 років. Наприкінці 2015 року військовий департамент передав нашому госпіталю хірургічно-ендоскопічну установку, розповідає про ремонт Олексій Кльонов:

Ми відремонтували повністю операційний блок, скажемо так, більш сучасними засобами. Три операційних, нульових у нас, і повністтю всі службові приміщення у блоці. Витрачено на ремонт біля 500 тис. грн. Операційний стіл закупили ще новий, і лампу відповідно. Ще на одну операційну, треба там міняти, - каже Олексій Кльонов. 

За словами Олексія Кльонова, можливо за підтримки Рівненської ОДА вдасться оновити обладнання в іще одній операційній, щоправда це залежатиме від можливостей фінансування. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень